Company Detail

Freelancers
employer

About “psychoterapeuta poznan”

Czy czujesz, że codzienność staje się coraz trudniejsza? Czy zmaganie się z emocjami sprawia, że tracisz pewność siebie? Jeśli tak, to czas skorzystać z wsparcia profesjonalisty.

Jestem [Twoje Imię i Nazwisko], praktykującym psychoterapeutą z Pasją do Pomagania, z siedzibą w sercu Poznania. Moja praktyka opiera się na nurcie integracyjnym, który pozwala mi podejść do Ciebie w sposób holistyczny, uwzględniając zarówno aspekty emocjonalne, jak i mentalne.

Moje doświadczenie opiera się na solidnych fundamentach teoretycznych oraz praktycznych. Ukończyłem 5-letni kompleksowy kurs psychoterapii, który posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, oraz 3-letni kurs Core Training, przygotowujący mnie do roli terapeuty ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Terapia Dynamiczna). Moje dążenie do ciągłego rozwoju widoczne jest w ukończeniu 22 szkoleń z obszaru psychoterapii w ciągu ostatnich 8 lat, co daje blisko 700 godzin praktyki.

Nie zwlekaj dłużej – daj sobie szansę na zmianę i rozwój! Skontaktuj się ze mną już dziś, a wspólnie przezwyciężymy Twoje trudności i odnajdziemy drogę do Twojego wewnętrznego spokoju.

Zaufaj doświadczeniu i wiedzy – zaufaj mnie. 🌿

 

Psycholog – Psychoterapeuta Łukasz Błaszczak Poznań | psycholog poznań
Szkolna 1/301
61-835 Poznań
Tel. 798962198

Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ccBWkZTC8odDGhqU7

Posted projects

No projects posted yet by this employer.
x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security
Verified by MonsterInsights